SWİVEL SWEEPER G6 ŞARJLI SÜPÜRGE

PRATİK,SARJLI SÜPÜRGE SWİVEL SWEEPER G6 !

SÜPÜRMEK BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI !

KOLTUK ALTLARINA KADAR İNEN DETAYLI TEMİZLİK ! 

NEDEN SWİVEL SWEEPER G6 ?

Kablolu süpürgelerden sıkıldınız mı? Kablolu süpürgenizin evinizin her yerine yetişememesinden dertlimisiniz? Süpürgeniz ile evinizi dip köşe temizleyemiyormusunuz? Kablosu kısa gelen elektrikli süpürgenizden kurtulmanızın zamanı gelmedi mi ? Kablolu süpürge devri sona eriyor ve yeni teknolojik ürün olan Swivel Sweeper G6 Süpürge ile evinize temizlik,rahatlık ve hijyen geliyor.Ev kadınların günlük işlerinde en çok kullandığı ürün elektrikli süpürgelerdir.Günlük işin tüm yüküne çeken ev hanımları için rahatlık ve hijyen çok önemlidir. Swivel Sweeper G6 ile koltuk altlarını belinizi inciltmeden temizleyin.

SWİVEL SWEEPER G6 NEDİR ?

Swivel Sweeper G6 Şarjlı Süpürge ile evinizi dip köşe temizlemeye nedersiniz? 360 derece dönen başlığı ile ulaşılması zor yerlere bile rahatlıkla girebilen Swivel Sweeper G6 size mükemmel kullanım kolaylığı sağlar.Swivel Sweeper G6 Kablosuz Şarjlı Süpürge’nin katlanabilir özelliği sayesinde bel bölgenize baskı yapmadan rahatlıkla temizlik yapabilir evinizi süpürebilirsiniz.Süpürürken eğilmenize,kalkmanıza sizi rahatsız edecek hareketler yapmanıza gerek kalmaz.Swivel Sweeper G6′nın 400 w güç üreten çekiş gücüne hayran kalacak.Evinizdeki en küçük toz parçalarını zahmetsizce temizlemekle kalmayacak büyük parçacıkları Swivel Sweeper G6 Şarjlı Süpürge sayesinde silip süpüreceksiniz.Kaldırırken,çekerken sizi yoran kocaman süpürgelerden bıkmadınız mı? Daha hafif,pratik ve kullanışlı bir süpürge olan sadece ve sadece 1 kilodan bile hafif ağırlığa sahip olan Swivel Sweeper G6 Süpürge her yöne dönen dörtlü fırça teknolojisi sayesinde evinizde tozdan eser bırakmayacaksınız.Evde toz alması en zor olan koltuk altlarını Swivel Sweeper G6′nın katlanabilir özelliği sayesinde zahmetsizce süpürebileceksiniz.Kaymaz özel sapı sayesinde yerinde durmayan süpürge saplarınada elveda diyebilirsiniz.

ÇALIŞMA SÜRESİ NE KADAR ?

Swivel Sweeper G6 Şarjlı Süpürge’nin tak kullan şarj bataryaları 45 dakikada şarj olup size 15 dakika kesintisiz çalışma imkanı sunmaktadır.Kablo derdinede son vermiş olacaksınız.

SWİVEL SWEEPER G6 ÖZELLİKLERİ !

Süpürge’ye dokunmadan temizleme özelliğine sahip toz haznesi bölümü
Eğilip,kalkmama belinizi inceltmeden günlük temizliği yapmanız için tasarlanmış gövde yapısı
Kaymaz özel sapı sayesinde yerinde durmayan süpürge saplarınada elveda diyebilirsiniz
Kaliteli kaydırıcılar ile mükemmel temizlik
Manyetik saklama mandalı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>